Kurumsal

Hakkkımızda

1988 Yılında kurulan JANTSAN, bugün Türkiye genelinde ikibini aşkın bayi örgütüyle sektörünün dev kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Müşterilerine dürüst, disiplinli ve dinamik şirket kimliğiyle hizmet veren JANTSAN geleceğe emin adımlarla yürümektedir.

Kuruluşundan itibaren JANTSAN kendi ürünü olan TSE - ISOEN - 9000 belgeli, Dünya standatlarında ki JANTSA markalı jantların Türkiye dağıtımını üstlenmiştir. Tubeless ve çemberli kamyonet, kamyon, otobüs, ziraai grup ve iş makinası jantları ürün yelpazesini oluşturmaktadır. İş makinası ve ziraii lastikler grubunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan dünya markası Alliance'ın Türkiye distribütörüdür. Alliance markasının üreticisi ATC firmasının bir diğer markası Galaxy yine JANTSAN tarafından pazarlanmaktadır. Radyal ve bezli kamyon/otobüs lastiklerinde Jantsan JK ve Barum markaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. JANTSAN 2018 yılı itibariyle ziraii lastiklerde efsane markalardan Goodyear markasının ziraii lastikler satış distribütörlüğünü alarak, ziraii lastik satışlarındaki öncü duruşunu pekiştirmiştir. JANTSAN ziraii, iş makinası ve endüstriyel lastiklerde tüm bu markalara ilave olarak satışlarını BKT markası ile desteklemektedir.

Binek ve minibüs kamyonet grubundan oluşan tüketici lastiklerinde JANTSAN satışlarını bir Continental markası olan Sportiva ile gerçekleştirmektedir.


Seçkin markaların lastik ve jant modelleri ile herşey yolunda...

Jantsan Lastik ve Jant Pazarlama San. Tic. A.Ş

Ürünlerimiz

JANTSA
ALLIANCE
GOODYEAR
GALAXY
SPORTIVA
BARUM
JK VIKRANT
BKT
AEOLUS
AUSTONE